10 kroków do własnego biznesu

Szkolenie skierowane do osób planujących i rozpoczynających działalność gospodarczą na własny rachunek.

Szkolenie odpowiada na wszystkie potrzeby początkującego przedsiębiorcy i pozwala na mądry start biznesie. Pomyłki przy zakładaniu własnego biznesu zawsze są bardzo kosztowne. Podczas szkolenia opowiem o tym, jak mogłam zaoszczędzić 30.000,-PLN, a jedna nierozsądna decyzja spowodowała, że nie mogłam tego odkręcić przez rok !

Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek i szukasz odpowiedzi na pytania jak zacząć i działać z sukcesem na rynku ślubnym? Poznaj tajniki prowadzenia biznesu od doświadczonej ekonomistki, księgowej i przedsiębiorczyni. Przekażę Ci doświadczenie zdobyte w codziennej praktyce, przykłady z codziennej pracy, zrobimy analizę Twojego przypadku.  Zdobędziesz wiedzę teoretyczną, praktyczną i motywację do działania. Szkolenie 10 kroków do własnego biznesu przyspieszy Twoją karierę w branży oraz pozwoli uniknąć wielu błędów i zawirowań popełnianych na początku drogi biznesowej.

Szkolenie trwa 1 dzień / 4 godziny. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Program szczegółowy otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia

Co dostajesz inwestując w szkolenie
– podręcznik szkoleniowy
– zeszyt ćwiczeń
– certyfikat ukończenia szkolenia 10 kroków do własnego biznesu
– przerwy kawowe i lunch

  • 3 godzinne spotkanie online z Joanną Kłosińską, podczas których omówimy interesujące Cię aspekty prowadzenia biznesu, rozwiązania technologiczne ułatwiające pracę i wszystko to, co Cię interesuje.  W trakcie spotkania przedstawiam różne rozwiązania, ale to Ty decydujesz, jaką drogę wybierzesz. Nie jest to klasyczne doradztwo, nie powiem „zrób tak i tak”, ponieważ każda z nas jest inna i ma swój styl prowadzenia biznesu oraz  obsługi klienta.
  • GODZINNE KONSULTACJE ONLINE 1:1 , Z DOŚWIADCZONĄ KSIĘGOWĄ, WŁAŚCICIELKĄ BIURA RACHUNKOWEGO DLA FREELANCERÓW.

Cena  szkolenia indywidualnego 990,-PLN.

Płatność całej kwoty po ustaleniu terminu,  nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

10 kroków do własnego biznesu (biznes, marketing i PR):

  • Szkolenie prowadzone jest wyłącznie w formule 1:1 online.