Szkolenie dla przyszłych i początkujących konsultantów ślubnych / wedding planner/event manager oraz dla menedżerów i koordynatorów miejsc weselnych.
Szkolenie Konsultant Ślubny i Event Manager skierowane jest do osób, które chcą ukończyć szkolenie bez wychodzenia z domu.

Chcesz zostać konsultantką ślubną/organizatorką eventów i szukasz odpowiedzi na pytania jak zacząć i działać z sukcesem na rynku ślubnym oraz eventowym? Poznaj tajniki pracy wedding plannera i event managera od doświadczonej konsultantki ślubnej z wieloletnią praktyką. Przekażę Ci doświadczenie zdobyte w codziennej praktyce, przykłady z codziennej pracy, zrobimy analizę przykładowych realizacji weselnych.  Zdobędziesz wiedzę teoretyczną, praktyczną i motywację do działania. Szkolenie Konsultant Ślubny i Event Manager przyspieszy Twoją karierę w branży oraz pozwoli uniknąć wielu błędów i zawirowań popełnianych na początku drogi biznesowej.

Szkolenie obejmuje cały program szkolenia stacjonarnego,  8 godziny spotkań przez Zoom i kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Szkolenie Konsultant Ślubny i Event Manager online ma formę szkolenia indywidualnego 1:1 , dzięki czemu możemy szczegółowo omówić i przeanalizować indywidualne potrzeby.

Uczestnik/uczestniczka kursu online, po wypełnieniu zgłoszenia na stronie ustala ze mną 2 dni podczas, których w ciągu 8 godzin łącznie będziemy będziemy wspólnie omawiać wskazówki do zadań i omawiać wykonane ćwiczenia na Zoom.

Po dokonaniu pełnej wpłaty za szkolenie za konto, przesyłam tradycyjną pocztą  podręcznik oraz ćwiczenia, obejmujące pełen zakres szkolenia stacjonarnego. Po otrzymaniu podręcznika kursant/kursantka ma do 7 dni na zapoznanie się z treścią i na przesłanie pytań do mnie.

Podczas 1 spotkania na Zoom odpowiadam na pytania, zadaję praktyczne ćwiczenia do wykonania z omówieniem ich. Daję 2-7 dni na wykonanie ćwiczeń i czekam na mailowe rozwiązania zadań.

Podczas kolejnego spotkania  omawiamy wykonanie zadań, odpowiadam na pytania, analizujemy Twoją firmę, przerabiamy program szkolenia.

Po zakończonym kursie wysyłam pocztą certyfikat, a mailowo edytowalne dokumenty niezbędne w pracy.

Przez okres roku obejmuję absolwentkę/a opieką merytoryczną i jestem do jego dyspozycji.

Co dostajesz inwestując w szkolenie
– materiały w pdf, obejmujące zakres podręcznika szkoleniowego
– elektroniczne wersje dokumentów niezbędnych w pracy wedding plannera i event managera
– 16 godzinne konsultacje 1 : 1 przez Zoom lub inny komunikator,
– certyfikat ukończenia szkolenia Konsultant Ślubny i Event Manager
– roczne wsparcie merytoryczne po szkoleniu

Cena  2.100,-PLN.

Płatności:  Kwota 2.100,-PLN płatna przed rozpoczęciem szkolenia.

Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie.